Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 2 rowerzystom, którzy pijąc wcześniej alkohol, zdecydowali się na kierowanie jednośladami.
W sobotę po godz. 1 w nocy, policjanci prewencji, w Dębicy, zatrzymali do kontroli drogowej 39-latka kierującego rowerem. Podczas legitymowania wyczuli od kierującego jednośladem alkohol. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec Dębicy miał 1,2 promila alkoholu w swoim organizmie.

Kilka godzin później, na ul. Gumniska w Dębicy, funkcjonariusze zatrzymali kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał problemy z kierowaniem jednośladem i utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.  W trakcie czynności okazało się, że 32-letni mieszkaniec Dębicy miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze uniemożliwili nietrzeźwym rowerzystom dalszą jazdę. Obaj zostali ukarali mandatami w wysokości po 2500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.