W czwartek, 26 czerwca nastąpi zmiana organizacji ruchu na DK 19 i drodze powiatowej 1973R (ul. Brzozowska w Krościenku Wyżnym).
W najbliższy czwartek (26 czerwca) o godz. 13.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w ramach budowy odcinka S19 od węzła Krosno do węzła Miejsce Piastowe na DK 19 i drodze powiatowej 1973R.

- Zmiana organizacji ruchu i zamknięcie wjazdu na ul. Brzozowską jest konieczne z powodu prac planowanych do wykonania. Polegać one będą na wykonaniu tarczy ronda i przebudowy zjazdu w kierunku Krościenka Wyżnego, a także wykonaniu wyjazdu z ronda w kierunku połączeniu DK19 i łącznika S19 - poinformowała Joanna Rarus z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie.

rondo s19

Wykonawca planuje, że prace a tym samym utrudnienia, potrwają miesiąc.

Objazdy do ul. Brzozowskiej:
- dla pojazdów jadących od strony Rzeszowa - w Iskrzyni kierowcy powinni skręcić w ul. Północną, a następnie w ul. Marynkowską,
- dla pojazdów jadących od strony Krościenko Wyżne - w miejscowości Pustyny kierowcy powinni skręcić w ul. Księża, dalej jechać ul. Sportową, którą dojadą do ul. Południowej, która łączy się z ul. Brzozowską,
- dla pojazdów jadących od Krosna - kierowcy powinni się kierować na Krościenko Wyżne gdzie ul. Południową dojadą do ul. Brzozowskiej.

Dojazd do stacji MOYA zostanie zapewniony poprzez wykonanie zjazdu bezpośrednio z baypassu.

GDDKiA prosi kierowców o zwracanie uwagi na zmieniające się oznakowanie drogi oraz apeluje o ostrożność.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.