Strażacy walczą z pożarem budynku na terenie gospodarstwa agroturystycznego Wilcza Jama w Smolniku, w powiecie bieszczadzkim.
W Smolniku w powiecie bieszczadzkim strażacy walczą z pożarem drewnianego budynku gospody. Jak poinformował brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, w akcji bierze udział 27 zastępów straży pożarnej z powiatów bieszczadzkiego, sanockiego, krośnieńskiego i przemyskiego.

pożar w Smolniku

- Informację o pożarze otrzymaliśmy tuż po godzinie 8 rano. Ogniem objęty jest dach budynku o wymiarach około 40 x 20 metrów - przekazał brygadier Marcin Betleja.

Na miejsce zdarzenia skierowano także grupę operacyjną Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Według dostępnych informacji w pożarze nikt nie ucierpiał. Akcja gaśnicza może potrwać jeszcze kilka godzin.

Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Po zakończeniu działań strażacy podejmą czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.