W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Osieku Jasielskim odbyła się uroczystość z okazji Gminnego Dnia Kobiet.
1 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Osieku Jasielskim odbyła się uroczystość z okazji Gminnego Dnia Kobiet. Dzień Kobiet jest okazją do refleksji nad postępem dokonanym w dziedzinie praw kobiet.
Tego Dnia nie tylko upamiętnia się odwagę i determinację kobiet, które zasłużyły się w historii swoich państw i społeczeństw, ale również apeluje o konieczność podjęcia nowych wyzwań.
Gabriela Majchrowicz zaśpiewała znane i lubiane piosenki Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Bolek Wygonik zaprezentował znany przebój Krzysztofa Krawczyka "Dziewczyny które mam na myśli" oraz znane piosenki Wiesława Michnikowskiego.
Klub Senior + z Świerchowej wprowadził wszystkich zebranych w klimat arabski a swój repertuar pieśni ludowych i folklorystycznych zaprezentował zespół ludowy "KAŚKI". Spotkanie przebiegło w radosnej i miłej atmosferze. Panie obecne na uroczystości zostały obdarowane różami i serdecznymi życzeniami. Wójt Gminy złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękował za troskę, wytrwałość, nieustanną gotowość służenia pomocą innym i zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne gminy.
Panie z KGW w Osieku Jasielskim przygotowały dla wszystkich gości słodki poczęstunek.
Zobacz galerię
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!