W środę niżańscy funkcjonariusze, w niespełna trzy godziny od zgłoszenia, odnaleźli 19-letniego mieszkańca naszego powiatu, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Młody mężczyzna wymagał stałej opieki, a warunki atmosferyczne mogły zagrażać jego życiu.
Zgłoszenie o zagięciu mieszkańca powiatu niżańskiego policjanci otrzymali w środę, po godzinie 16. Z relacji rodziny wynikało, że 19-latek, wyszedł z domu nie informując nikogo, gdzie idzie. Rodzina była bardzo zaniepokojona sytuacją, gdyż mężczyzna wymagał stałej opieki, a ponadto warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz mogły zagrażać jego zdrowi lub życiu.

W działania natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Funkcjonariusze wiedząc, że w takiej sytuacji nie ma chwili do stracenia, rozpoczęli jego poszukiwania. Kryminalni ustalili rejon, gdzie może przebywać zaginiony.

Dzięki pełnej mobilizacji oraz zaangażowaniu policjantów, w niespełna trzy godziny od zgłoszenia, kryminalni odnaleźli 19-latka na terenie gminy Rudnik nad Sanem.

Funkcjonariusze zaopiekowali się nim. Młody mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.