W sali narad Komendy Powiatowej Policji w Nisku, odbyła się uroczystość wręczenia aktu mianowania na pierwszy stopień w korpusie sierżantów Policji. Awans w stopniu, był wynikiem ukończenia kursu sierżanckiego przez niżańskiego funkcjonariusza. Organizowane kursy i szkolenia są kluczowymi etapami w rozwoju zawodowym policjantów, które umożliwiają zdobycie nowych kompetencji oraz przyczyniają się do profesjonalnej realizacji zadań w służbie społeczeństwu.
W sali narad niżańskiej jednostki, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, młodszy inspektor Artur Wasiuta, pogratulował starszemu posterunkowemu Mateuszowi Warchołowi, który z sukcesem ukończył wymagający cykl szkoleniowy, otrzymując awans na pierwszy stopień w korpusie sierżantów Policji.
Szef niżańskich policjantów wręczył starszemu posterunkowemu Mateuszowi Warchołowi akt mianowania na stopień sierżanta Policji, życząc dalszych osiągnięć zawodowych i awansów. Gratulacje złożył również pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, komisarz Damian Łasak oraz Naczelnik niżańskiego Wydziału Ruchu Drogowego, aspirant sztabowy Bartłomiej Kozioł.
Ukończenie kursu to nie tylko wyróżnienie, ale i zobowiązanie do jeszcze większej odpowiedzialności za bezpieczeństwo obywateli i skuteczne działanie w służbie.
Źródło: KPP Nisko
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!