Piętnaście lat muzycznej pasji, setki koncertów i tysiące wzruszonych słuchaczy - tak w skrócie można podsumować działalność zespołu Art Mineral, który właśnie świętował swój jubileusz w Iwoniczu-Zdroju.
W sali widowiskowej "Wczasowicz" odbył się wyjątkowy koncert jubileuszowy zespołu Art Mineral, świętującego 15 lat swojej działalności artystycznej. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, która miała okazję uczestniczyć w muzycznej uczcie łączącej różnorodne style i kultury.
Uroczystość rozpoczęła dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju, Dorota Sokołowska-Świstak, która powitała zgromadzonych gości. Następnie założycielka zespołu, Iwona Rajchel, przedstawiła krótką prezentację dotychczasowych osiągnięć i działalności Art Mineral.
Głównym punktem wieczoru był porywający koncert, podczas którego artyści zaprezentowali bogaty repertuar obejmujący muzykę węgierską, cygańską oraz latynoską. Występ został wzbogacony efektownymi wizualizacjami i grą świateł, co stworzyło niepowtarzalną atmosferę. Publiczność była tak zachwycona wykonaniem, że nagrodziła artystów owacjami na stojąco.
Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój, Grzegorz Nieradka, wyraził szczególne uznanie dla zespołu, podkreślając ich pasję i zaangażowanie w tworzenie muzyki na przestrzeni lat. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca.
Po piętnastu latach działalności Art Mineral niezmiennie zachwyca publiczność swoim profesjonalizmem i artystycznym kunsztem. Zespół udowodnił, że nadal potrafi dostarczać słuchaczom niezapomnianych wrażeń muzycznych, łącząc różne style i kultury w spójną całość artystyczną.
Zobacz galerię
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!